Full HD 3D Initiative

admin Новини технологій та техніки

Full HD 3D InitiativeКомпанії Samsung Electronics, Panasonic Corporation, Sony Corporation і X6D Limited (XPAND 3D) оголосили про те, що чотири всесвітньо відомих виробника телевізорів Royal Philips Electronics, Sharp Corporation, TCL Corporation і Toshiba Corporation підтримали проект Full HD 3D Glasses Initiative з розробки універсальних активних 3D окулярів.

У серпні 2011 року Samsung, Panasonic, Sony і XPAND оголосили про початок співпраці з метою розробки та ліцензування стандарту 3D-окулярів на основі технології Bluetooth, що припускає радіочастотний зв'язок між активними 3D-окулярами і 3D-телевізорами, комп'ютерами, проекторами і 3D-кінотеатрами з підтримкою технології XPAND. Крім того, угода передбачає використання декількох інфрачервоних систем синхронізації, включаючи власні технології Sony і Samsung, а також спільні розробки компаній Panasonic і XPAND 3D.

Початок роботи над проектом Full HD 3D Glasses Initiative намічено на кінець вересня 2011 року. Тоді виробники 3D-дисплеїв, синхронізуючих емітерів, активних 3D-окулярів і Bluetooth-чіпів для цих продуктів зможуть отримати ліцензію на початок розробки і виробництва товарів, що підтримують технологію Full HD 3D Glasses Initiative.

До кінця 2011 року планується розпочати офіційну сертифікацію продукції, випущеної за ліцензією Full HD 3D Glasses Initiative. Після сертифікації продукт буде забезпечений спеціальним логотипом, що підтверджує сумісність пристрою з іншою продукцією, що використовує активну 3D-технологію і носить дане лого.

Вконтакте
Pinterest