Google Glass будуть розпізнавати людей за стилем одягу

admin Новини технологій та техніки

Google Glass будуть розпізнавати людей за стилем одягуНові техно-окуляри від Google будуть розпізнавати людей в залежності від того, який одяг вони носять.

Система під назвою Insight від Google була представлена ​​на конференції HotMobile. Вона покликана допомогти користувачам знайти своїх друзів у людних місцях, таких, як торгові центри, спортивні стадіони та аеропорти. Незабаром система буде впроваджена в техноокуляри.

Особливість цієї технології розпізнавання в тому, що вона впізнає людину по одягу, ювелірних виробах, окулярах і так далі. У новий додаток завантажується фото користувача, після чого створюється спеціальний файл - spatiogram - який відображає просторовий розподіл кольорів, текстур і візерунків (наприклад, вертикальні або горизонтальні смуги) того одягу, в який він одягнений. Саме це дозволяє знаходити людей під різними кутами перегляду або на великих відстанях.

Нова технологія є аналогом системи розпізнавання обличчя. Вона допоможе в тих випадках, коли аналіз особи неможливий, заявив розробник InSight Сріхарі Нелакудіті (Srihari Nelakudit). Він зауважив, що навряд чи хтось у натовпі дивиться при пошуку прямо в камеру, пише NewScientist.

Вже пройшли перші випробування. 15 добровольців були успішно розпізнані з точністю в 93 відсотки. Нова розробка корисна з точки зору захисту приватного життя людей, адже зовнішній вигляд змінюється кожного разу при зміні одягу, і це може гарантувати «втрату в натовпі» при відповідному бажанні. «Візуальний відбиток людини є лише тимчасовим, він достовірний, скажімо, тільки лише протягом дня або ввечері», - говорить Нелакудіті.

Вконтакте
Pinterest