Google планує створити власний повітряний флот

admin Новини технологій та техніки

Google планує створити власний повітряний флотКорпорація Google спроектувала і випробувала автономні літальні апарати. Google планує використовувати власний повітряний флот для доставки вантажів.

Новий проект курує дослідницький підрозділ Google X, яке також займається розробкою безпілотних автомобілів. Фахівці Google вже близько двох років працюють над створенням повітряного флоту, але раніше будь-яка інформація про розробки була засекречена.

Представники Google заявили, що в довгостроковій перспективі розроблені безпілотні літальні апарати, можуть бути використані для ліквідації наслідків стихійних лих, надаючи допомогу в ізольовані стихією райони. Відзначається, що такі апарати можна буде використовувати після землетрусів, повеней чи в екстремальних погодних умовах, щоб перевозити ліки, їжу або батареї в райони, які недоступні для звичайних транспортних засобів.

Спочатку планувалося, що літальні апарати будуть доставляти дефібрилятори людям з підозрою на серцевий напад. Ідея полягала в тому, що безпілотник зможе перевезти необхідне обладнання швидше машини швидкої допомоги.

Днями дрон протестували в Австралії. Розмах її крил становить майже два метри, вага досягає позначки майже дев'ять кілограм (з максимальним вантажем). Апарат приводиться в рух чотирма пропелерами і здатний літати по запрограмованих маршрутам.

Вконтакте
Pinterest