Grishin Robotics інвестує в робота для тварин

admin Новини технологій та техніки

Grishin Robotics інвестує в робота для тваринGrishin Robotics оголошує про інвестиції в компанію PetNet, які буде спрямовано на запуск першого робота для тварин SmartFeeder. Кошти також будуть витрачені на розширення команди і розробки нових пристроїв.

Як повідомила компанія в прес-релізі, на сьогоднішній день PetNet вже зібрав більше 10 тис. попередніх замовлень на SmartFeeder по всьому світу і продовжує приймати заявки (доступна міжнародна доставка). Перші поставки заплановані на середину 2014 року.

Кінцева вартість робота складе $ 249, але поточні попередні замовлення приймаються зі знижкою - $ 199.

Програмне забезпечення робота (будуть доступні версії для всіх популярних смартфонів і планшетів, а також веб-сервіс) дозволяє вказати породу, вік тварини та інші параметри, що впливають на раціон вихованця; автоматично налаштувати SmartFeeder у відповідності зі сформованим планом харчування. Доступні функції віддаленого годування (корисна, якщо господар у відпустці або відрядженні) і замовлення нової їжі прямо з інтерфейсу програми або сервісу.

Власник тварини може ознайомитися зі статистикою харчування в динаміці (і порівняти її з даними інших користувачів PetNet) і налаштувати отримання повідомлень про прийоми їжі вихованцем і про те, що корм скоро закінчиться.

Як додаткова перевага, розумний процес годування допоможе господарям заощадити, виключивши покупку зайвої їжі, і дозволить купувати більш свіжий корм частіше - повідомляє компанія.

Найпростіші предмети в нашому житті стрімко набувають характеристики роботів. Компанія PetNet і її продукти - відмінний приклад нового тренда інтернету речей, що об'єднує якісне залізо з розумним програмним забезпеченням і онлайн- підключенням. Упевнений, що команда здатна радикально змінити багатомільярдну індустрію і допомогти людям впоратися з однією з найсерйозніших проблем, що негативно впливає на здоров'я їх тварин, - зазначив співзасновник і генеральний директор Mail.Ru Group, засновник Grishin Robotics Дмитро Гришин.

Вконтакте
Pinterest