HTC запатентувала смартфон-слайдер

admin Новини технологій та техніки

HTC запатентувала смартфон-слайдерУправління США по патентах і торгових марках (USPTO) видало тайванської компанії HTC патент № 8,422,215 на «Портативний електронний пристрій» (Handheld Electronic Device).

За розпливчастою назвою ховається смартфон у формфакторі «бічний слайдер». За думки НТС, на частині корпусу, що висувається з-під лицьової панелі варто розташувати додатковий дисплей, а не клавіатуру, як у традиційних апаратів цього типу.

Передбачається, що, висунувши допоміжний екран, користувач значно збільшить робочу область. При цьому на дисплеї буде виводитися або єдина картинка, або різні зображення - наприклад, віртуальна клавіатура і текстовий документ.

Втім, поки не ясно, чи збирається HTC втілити запатентовану ідею в життя. Не виключено, що смартфон-слайдер з двома екранами так і залишиться тільки на папері.

У минулому році по всьому світу було реалізовано 545 200 000 смартфонів - на 10,1% більше, ніж у 2011-му. HTC з часткою в 6,0% зайняла за підсумками року четверте місце в списку провідних виробників.

Вконтакте
Pinterest