Хворій пташці надрукували лапу на 3D-принтері

admin Новини технологій та техніки

Хворій пташці надрукували лапу на 3D-принтеріЗавдяки надрукованій на 3D-принтері кінцівці хворий селезень може ходити і плавати.

Селезень по кличці Лютик народився з деформованою лівою лапою, що створювало йому труднощі при ходьбі і плаванні. Але проблема вирішилася за допомогою надрукованої за новою технологією кінцівки, пише Metro.

Як розповів власник притулку Майк Гері (Mike Garey), протез повинен бути був зроблений тільки з дуже гнучкого матеріалу. Звичайна пластмаса виявилася не придатною для такого друку, тому вирішено було використовувати силікон.

«У Лютіка були порізи та інфекції, які завжди заважали при ходьбі», - розповів Гері.

Нова лапа, яка буде вдягатися на куксу як носок, дасть птахові можливість нормально плавати і ходити. У процесі створення нової кінцівки фахівцям довелося використовувати фото ноги качки Мінні, яка припадає Лютик сестрою.

На 3D-принтері створюються не тільки протези для тварин. Так, надруковані на 3D-принтері деталі двигуна літака дозволяють збільшити паливну ефективність нової лінійки реактивних двигунів на 15 відсотків.

Також нещодавно з'явилася інформація про перший надрукований на 3D-принтері пістолет. Зброя під назвою The Liberator («Визволитель») була винайдено 25-річним студентом-лібертаріанець Коді Вілсоном (Cody Wilson). Творець виклав креслення в мережу, проте пізніше вони опинилися під забороною американського уряду.

Вконтакте
Pinterest