AMD ліцензує у SMSC технологію Inter-Chip Connectivity

admin Новини технологій та техніки

Inter-Chip ConnectivityЗа повідомленням компанії SMSC, розробленою і запатентованою нею технологією Inter-Chip Connectivity (ICC) зацікавилася компанія AMD. Кажучи точніше, AMD придбала ліцензію на згадану технологію.

По суті, ICC дозволяє використовувати протокол USB 2.0, який є надзвичайно поширеним галузевим стандартом, для зв'язку на дуже короткій відстані при енергоспоживанні, що становить малу частину споживання звичайного інтерфейсу USB 2.0.

При цьому зберігається повна сумісність з «аналоговим підключенням» по USB 2.0. Технологія ICC включена у специфікацію High Speed Interconnect (HSIC), що є доповненням до USB 2.0. Застосування ICC, зокрема, в портативних електронних пристроях, дозволяє істотно знизити енергоспоживання і площу кристалів в порівнянні з аналоговим інтерфейсом USB 2.0 (мається на увазі інтерфейс фізичного рівня).

До речі, сама компанія SMSC використовує цю розробку в своїх продуктах: влітку минулого року була представлена мікросхема USB4640 з підтримкою HSIC, в якій реалізовані функції концентратора USB 2.0 і пристрої для роботи з картами пам'яті.

За умовами ліцензійної угоди з SMSC, компанія AMD теж зможе створювати рішення, що відповідають специфікації HSIC для хостів USB 2.0.

Вконтакте
Pinterest