Інтерактивний робот SociBot

admin Новини технологій та техніки

Інтерактивний робот SociBotПовнорозмірні людиноподібні роботи захоплюють дух, але коштують дуже дорого. При цьому за ноги часто доводиться переплачувати - справді, наскільки важлива така складна конструкція, якщо її можна замінити більш простою колісною? За такою ж логікою роботам не завжди потрібні і руки, вирішили в британській роботобудівній компанії Engineered Arts.

Роботи SociBot і SociBot mini призначені для використання в місцях з обмеженим простором або для покупців, які не бажають платити більше. Відмінності між ними полягають в тому, що mini-версія не має рук.

У роботів анімоване обличчя, є сенсорний інтерфейс, камера на голові, шарнірні руки (у більш дорогої моделі) і шия, а також стереосистема з мікрофоном. Анімація особи проектуються зсередини за допомогою пікопроектора. Обидві версії розпізнають голос і можуть розмовляти на 20 мовах.

Крім того, вони здатні одночасно відстежувати обличчя до 12 осіб, розпізнавати емоції і жести рук, а також точно визначати стать і вік. Завдяки отриманій інформації машини можуть спілкуватися з широким колом осіб, вважають творці.

Передбачається, що машини можна використовувати у торговельних і наукових центрах, аеропортах, тематичних парках, туристичних інформаційних центрах і в ряді інших місць. Підключення до Інтернету дозволить використовувати робота як інструмент відеоконференцзв'язку з ефектом телеприсутності.

Вартість машин становить 14,5 тисяч і 9500 фунтів стерлінгів відповідно.

Вконтакте
Pinterest