iRobot Scooba 450

admin Новини технологій та техніки

iRobot Scooba 450Компанія iRobot розпочала продажі робота-пилососа Scooba 450: це, як стверджується, сама високотехнологічна машина, призначена для автоматичної вологого прибирання твердих покриттів.

Очищення підлоги проводиться в три кроки. Спочатку робот робить вакуумне прибирання пилу і дрібного сміття і одночасно змочує підлогу тонким шаром води або чистячої рідини. Потім за допомогою щітки, що обертається зі швидкістю понад 600 обертів на хвилину, проводиться очищення від бруду і води. На заключному етапі проводиться фінішна обробка за допомогою гумового вологознімача.

Стверджується, що в порівнянні з попередніми моделями миючих роботів-пилососів ефективність очищення твердих покриттів збільшилася втричі. Пристрій видаляє до 99,3 % бактерій, що зустрічаються в звичайних житлових приміщеннях. Також читатйе статтю про вибір робота-пилососа - Як вибрати робота пилососа.

Новий пилосос використовує комплекс технологій iAdapt, що включає датчики для пересування і запобігання зіткнень з перешкодами, а також спеціалізоване програмне забезпечення. Алгоритми прибирання розраховані таким чином, щоб кожен прохід по одній і тій ж ділянці здійснювався з оптимальним інтервалом для найбільш якісного видалення бруду.

У Scooba 450 використовуються роздільні контейнери для чистої та брудної води. Це означає, що пилосос ні за яких обставин не проллє на підлогу відпрацьовану рідину. Передбачено два режими збирання - повний 40-хвилинний і укорочений 20-хвилинний для невеликих приміщень. Пилосос здатний чистити під меблями, уникаючи килимових покриттів. При цьому робот не пошкодить предметів інтер'єру і подбає про власну безпеку, запобігши падінню, скажімо, на сходи.

Одне погано: Scooba 450 не здатний самостійно стикуватися із зарядним пристроєм і проводити прибирання за розкладом. Пояснюється це тим, що пристрій вимагає втручання людини, нехай і мінімального : періодично необхідно міняти воду і заливати чистячу рідину. Максимальна площа прибирання без заміни води становить близько 30 м ².

Придбати миючий пилосос Scooba 450 можна за орієнтовною ціною в 600 доларів.

Вконтакте
Pinterest