IBM назвала ІТ-інновації, які з'являться до 2015 року

admin Новини технологій та техніки

Next Five in FiveКорпорація IBM представила щорічний аналітичний звіт Next Five in Five, що позначає п'ять інноваційних технологій і розробок, які можуть з'явитися протягом наступних п'яти років.

На думку авторів звіту, до 2015 року можна очікувати якісно нових батарей високої ємності. Такі джерела зможуть підтримувати роботу пристроїв в автономному режимі в десять разів довше, ніж сучасні акумулятори.

Далі слідують тривимірні голограми. Вони зможуть змінити уявлення споживачів про 3D-телебачення, а для перегляду стереоскопічної картинки не знадобляться окуляри. Можете переглянути новину про Google TV.

У IBM сподіваються, що до середини наступного десятиліття з'явиться ефективна методика акумуляції тепла, що виробляється великими центрами обробки даних і серверними майданчиками, і перетворення його в енергію. Допомогти в цьому повинні, зокрема, рідинні системи охолодження комп'ютерів, в яких для відведення тепла від мікропроцесорів та інших гріються компонентів використовується вода, яка проходить через масив мікроканалів.

Автори звіту вважають, що протягом п'яти років будуть стрімко розвиватися сервіси навігації. Такі системи зможуть не просто вказувати маршрут, але в режимі реального часу надавати користувачам потрібну інформацію, аж до того, скільки місць стоянок вільно на ближній парковці.

Нарешті, як вважають в IBM, до 2015 року сенсори, що вбудовуються в смартфони, автомобілі і персональні комп'ютери, а також соціальні мережі дозволять вченим оперативно отримувати картину того, що відбувається в світі і які наслідки можуть мати ті чи інші події.

ІТ-інновації, які з'являться до 2015 року.

Вконтакте
Pinterest