Японці розробили акумуляторні батареї нового покоління

admin Новини технологій та техніки

Японці розробили акумуляторні батареї нового поколінняЯпонська компанія Power Japan Plus (PJP) представила акумуляторні батареї принципово нового типу - вони значно краще широко використовуваних зараз літій-іонних батарей буквально за всіма параметрами.

Нові батареї, отримали найменування Ryden, створені на основі вуглецевих паливних осередків, які повністю придатні до вторинної переробки. Батареї від PJP заряджаються в 20 разів швидше, ніж літій-іонні аналоги і не сприйнятливі до температурних перепадів. Завдяки останній особливості їм не потрібна система охолодження або встановлені температурні межі, повідомляє HNGN. Ресурс батареї становить 3000 циклів заряду-розряду - у кілька разів більше, ніж у літій-іонних батарей, ресурс яких рідко перевищує 500 циклів. Найдивовижніше, що у виробництві батареї Ryden обходяться дешевше літій-іонних, правда, PJP не уточнює наскільки.

Розробники вивчають питання про випуск вуглецевої батареї в продаж. Передбачається, що перша партія батарей буде випущена в кінці цього року. PJP розраховує, що її революційною розробкою в першу чергу зацікавляться виробники медичного обладнання та космічних супутників, а також виробники електромобілів.

Вконтакте
Pinterest