Компанія Ricoh представила кольоровий e-paper-дисплей нового покоління

admin Новини технологій та техніки

Кольоровий e-paper-дисплейКомпанія Ricoh, відома в першу чергу з виробництва офісної техніки і фотоапаратів, представила кольоровий дисплей нового покоління на основі технології електронного паперу. Як заявляють представники Ricoh, нова технологія розширює діапазон кольорів у 4 рази, і в 2,5 рази підвищує яскравість білого.

Нові екрани виготовляються шляхом застосування електрохромного методу і мають два шари. Завдяки «шаруватості» дисплея між субстратами окремо утворюються відтінки трьох головних додаткових кольорів - блакитного, пурпурного і жовтого.

Як і звичайні E-Ink-дисплеї, екрани Ricoh не вимагають підсвічування і споживають значно менше енергії в порівнянні з LCD-дисплеями. Компанія сподівається, що нова технологія буде застосовуватися при виробництві екранів високого дозволу для читалок, які зможуть відображати з підвищеною чіткістю не тільки текст, але і кольорову графіку.

Коли технологія знайде практичне застосування, поки невідомо. Необхідний ще цілий ряд великих доопрацювань, включаючи збільшення розміру дисплея і терміну його служби.

За прогнозами фахівців, в 2011 році буде продано 11 млн читалок. Поява кольорових екранів на основі електронного паперу, які будуть здатні повноцінно відображати кольори, в кілька разів збільшить темпи розширення ринку.

Вконтакте
Pinterest