Незвичайний концепт від Audi

admin Новини технологій та техніки

Незвичайний концепт від AudiНа Міжнародній Автомобільній Виставці (IAA) у Франкфурті було представлено багато машин, серед яких були і цікаві концепти BMW, але найцікавішою розробкою стала машина від Audi, що працює від електрики. Машина названа "Urban Concept" (Міський концепт).

Якщо така модель з'явитися на сучасному ринку автомашин, то вона буде приречена на провал, а хтось вважає, що навпаки, вона поб'є рекорди з продажів! Так чи ні - ми не зможемо перевірити в найближчому майбутньому!

Urban Concept

Основні властивості машини такі: у неї є всього лише одне місце. Це звісно не Audi S6, а ультра-легкий автомобіль. Відмінною рисою машини стало те, що компанія Audi вирішила не слідувати своєму стилю, який проявляється у всіх машинах, що випускаються ними, а повністю відійшла від нього і створила щось неповторне. Окрему увагу відведемо колесам, які забезпечені яскравими світлодіодами і мають додаткове покриття для швидкої їзди. Літій-іонний акумулятор допоможе машині протриматися максимально довго для поїздки по місту. Загалом, компанія ставила собі за мету поєднати в машині два стилі: міський і спортивний, що їй і вдалося.

Вконтакте
Pinterest