LG представила супергнучкий монітор

admin Новини технологій та техніки

LG представила супергнучкий моніторКорпорація LG (Південна Корея) представила прототип своєї нової розробки - супергнучкий монітор, який можна скручувати в трубку в процесі його роботи.

Монітор являє собою 18-дюймову OLED-панель (Organic Light-Emitting Diode - напівпровідниковий прилад, органічний світлодіод). У повністю скрученому стані його товщина складає три сантиметри.

Прототип отримав роздыльну здатнысть 1200х810 пікселів. При його виготовленні застосовувалася поліамідна плівка, яка накладається ззаду екрану замість звичайного пластика. Саме завдяки їй дисплей знаходить здатність добре гнутися, а товщина самої панелі при цьому істотно зменшується. Крім того, світлопровідність OLED-екран в три рази перевищує існуючі прозорі LCD-панелі.

Представлений зразок є експериментальним, проте компанія планує почати виробництво 60-дюймових OLED-панелей ультра-високої роздільної здатності до 2017 року. У компанії сподіваються, що ступінь їх прозорості сягатиме 40 відсотків, а нова розробка дозволить LG очолити ринок моніторів майбутнього.

Ubergizmo зазначає, що, швидше за все, в реальності покупці не захочуть згортати в трубочку свої телевізори. Однак нова розробка відкриє нові можливості ховати ТБ в інтер'єрі. Водночас неважко уявити, як було б зручно брати з собою 30-дюймовий монітор, згорнутий в рулон.

LG і раніше експериментувала з гнучкими дисплеями. Так, в жовтні 2013 компанія представила смартфон G Flex із зігнутим екраном. Крім того, LG виробляє і OLED-телевізори з увігнутою поверхнею.

Вконтакте
Pinterest