LG розробила технологію виробництва 3D-дисплеїв нового покоління

admin Новини технологій та техніки

інноваційна технологія виготовлення стереоскопічних дисплеївКомпанія LG Display повідомила про розробку інноваційної технології виготовлення стереоскопічних дисплеїв, яка, як очікується, дозволить усунути багато недоліків, властивих сучасним 3D-панелям.

Методика отримала назву FPR (Film-type Patterned Retarder) і припускає використання плівки замість дорогих скляних підкладок.

Розробник підкреслює, що технологія дозволить вирішити проблему мерехтіння, перехресних перешкод і низької яскравості звичайних 3D-екранів.(Можливо Вам буде цікаво - майбутні ІТ-інновації )

Крім того, FPR-методика дасть можливість поліпшити конструкцію поляризаційних окулярів, зробивши їх менш важкими і масивними, а також більш вигнутими, як звичайні окуляри. Все це зробить перегляд набагато більш комфортним і зніме напругу з очей.

LG Display розраховує, що запропоновану технологію візьмуть на озброєння багато великих виробників. Очікується, що перші FPR-телевізори, в тому числі моделі формату Full HD, будуть представлені в наступному році. Планується випуск панелей з діагоналлю від 23 дюймів.

Вконтакте
Pinterest