Лікарі не схвалили Wi-Fi в школах

admin Новини технологій та техніки

Лікарі не схвалили Wi-Fi в школахНа думку Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), використання широкосмугового бездротового доступу може шкодити здоров'ю дітей.

Організація не рекомендує використовувати системи Wi-Fi в школах. Wi-Fi і інші системи широкосмугового бездротового доступу є джерелами електромагнітного випромінювання, яке може створити додаткове навантаження на організм дитини, спровокувавши неправильне формування центральної нервової системи, вважають у ВООЗ.

Wi-Fi і мобільні телефони, які також є джерелами електромагнітного випромінювання, організація відносить до категорії факторів недоведеного ризику, який, тим не менш, не може бути повністю виключений. Проблема в тому, що у ВООЗ дуже мало медичних даних за впливом використання цих технологій, які почали застосовувати відносно недавно.

У 2010 році вчені з Голландії встановили, що існує взаємозв'язок між відмиранням листя дерев і високочастотним радіовипромінюванням точок доступу Wi-Fi. Однак радіокомунікаційні агентство Нідерландів спростувало висновки вчених, зазначивши, що наявні дані не доводять такий зв'язок, а зміна кольору листя і їх часткове відмирання відбулося тільки в тих випадках, коли на рослини впливали дуже сильним випромінюванням, що може пояснюватися перегрівом, а не його безпосереднім впливом.

Вконтакте
Pinterest