Loreal і Organovo збираються друкувати шкіру людини на 3D-принтері

admin Новини технологій та техніки

Косметичний конгломерат L’-L'oreal оголосив про партнерство з американською компанією Organovo з створення 3D-друкованої людської шкіри для дослідження та випробувань нової косметики. Аналітики Gartner прогнозують, що технологія біодруку, яка почала розвиватися відносно недавно, до 2016 року буде широко застосована в медицині для 3D-друку людських органів.

L’-Loreal і Organovo збираються друкувати шкіру людини на 3D-принтері.

Фінансувати розробку буде L’-L'oreal. Якщо створена в лабораторних умовах тканина людини задовольнить замовника, то Organovo отримає ексклюзивні права на продукт.

L’-L'oreal Group володіє 30 відомими б'юті-брендами по всьому світу, включаючи Garnier, Kiehl's’-s, Lancome, L’-L'oreal Paris, Maybelline New York, Urban Decay і Redken. У 1989 році компанія припинила тестувати свою продукцію на тваринах, почавши розробляти альтернативні методи. З того часу всі випробування проводяться на штучній культурі шкірних тканин Episkin.

Organovo розробляє живу тканину людини, використовуючи власну технологію 3D-біодруку. З допомогою надрукованих клітин можна вирощувати людські органи.

L’-Loreal і Organovo збираються друкувати шкіру людини на 3D-принтері.

У квітні компанія повідомила про створення 3D-надрукованої тканини exVive3D Liver, яка може бути використана для оцінки ниркової токсичності у людини. Після цієї заяви Organovo підписала великий багаторічний контракт з фармацевтичним гігантом Merck & Co, який зацікавлений у використанні технології біодруку NovoGen і моделі exVive3D Liver для розробки нових лікарських препаратів.

Разом з Organovo можливість створення повноцінних людських органів для трансплантації також вивчає Школа інженерної справи і прикладних наук і кафедра хірургії Єльського університету.

Багато людей не до кінця розуміють, які зараз ведуться дослідження. Передбачається не тільки друк нелюдських клітин, але також злиття клітин людини з чужорідними йому клітинами. Ми вважаємо, що інтерес до цього виникне, коли люди, в залежності від рівня своєї освіти, почнуть усвідомлювати, які перед ними відкриваються можливості, —повідомили в Gartner.

Велика частина досліджень в області біодруку проводиться університетами та стартап-компаніями. Вони ще далекі від завершення і повинні бути схвалені урядом. Держава повинна бути в курсі розробок у цій сфері.

Вконтакте
Pinterest