Медична шина, створена на 3D-принтері, зрощує кістки за допомогою ультразвуку

admin Новини технологій та техніки

Медична шина, створена на 3D-принтері, зрощує кістки за допомогою ультразвукуУ минулому році в Університеті королеви Вікторії у Веллінгтоні ( Нова Зеландія ) був створений прототип шини, покликаний замінити традиційні гіпсові пов'язки. Шина Cortex є продуктом тривимірного друку, вона легше, зручніше і не дає з'являтися неприємним запахам.

На основі Cortex був створений новий концепт шини, в якому використовується ультразвуковий прилад, що прискорює зрощення кісток. Нова шина Osteroid створюється з міцного, але легкого губчастого матеріалу. Зрозуміло, розміри шини можна швидко підігнати за допомогою програмного забезпечення. Крім того, пацієнт зможе вибрати колір, який захоче.

Установка системи низкоінтенсивного пульсуючого ультразвуку допоможе прискорити загоєння. Так, згідно з дослідженнями, ультразвук може прискорити процес загоєння переломів на 80 %.

Наступний етап розвитку концепту - створення закріплюючого механізму, завдяки якому шина не буде з'їжджати. Цілком можливо, що з часом такі способи лікування переломів стануть поширеними і навіть замінять традиційні. Концепт відзначений нагородою конкурсу створених із застосуванням 3D-друку об'єктів A'Design.

Вконтакте
Pinterest