Microsoft патентує допоміжний дисплей для смартфонів

admin Новини технологій та техніки

Microsoft патентує допоміжний дисплей для смартфонівMicrosoft подала в Управління США по патентах і торгових марках (USPTO) патентну заявку на додатковий енергоефективний екран для комунікаторів.

Редмондская корпорація пропонує розміщувати на задній стороні корпусу смартфона допоміжний дисплей з невисоким енергоспоживанням, на якому будуть відображатися час, різні повідомлення та інша інформація. При виготовленні екрана могла б застосовуватися технологія електронного паперу.

Microsoft розглядає можливість використання додаткових дисплеїв, загинаючихся на торцевій частини корпусу стільникового апарата. Крім того, пропонується встановлювати низьковольтний процесор-компаньйон, що відповідає за роботу цього екрану.

Передбачається, що допоміжний дисплей дозволить продовжити час автономної роботи смартфонів, оскільки користувачі в багатьох випадках зможуть отримувати необхідну інформацію, не активуючи основний кольоровий тачскрін.

Нагадаємо, що концепцію комунікатора з суцільним сенсорним дисплеєм, переходячим на торцеву і задню частини корпусу, в кінці минулого року продемонструвала компанія Nokia.

Вконтакте
Pinterest