Microsoft патентує нову архітектуру ігрових консолей

admin Новини технологій та техніки

Microsoft патентує нову архітектуру ігрових консолейНа сайті Управління США по патентах і торгових марках (USPTO) оприлюднена патентна заявка Microsoft на «масштабовану архітектуру мультимедійної комп'ютерної системи».

Мова йде про нову платформу для ігрових консолей. Корпорація пропонує оснащувати приставки кількома центральними обчислювальними і декількома графічними процесорами. В цьому випадку апаратні ресурси можуть виділятися незалежно для обробки ігрових даних і для супутніх мультимедійних додатків, що розширить загальний функціонал пристрою без шкоди продуктивності.

Крім того, в патентній заявці згадується камера, здатна визначати відстань до різних об'єктів в приміщенні. По всій видимості, мається на увазі нова версія контролера Kinect.

Не виключено, що деякі з патентуваних ідей будуть реалізовані в консолі Xbox наступного покоління, вихід якої очікується в кінці 2013 року. Апаратною основою приставки, за попередніми даними, стануть шестиядерний процесор і графічний контролер AMD серії Radeon HD 6000 з підтримкою програмного інтерфейсу DirectX 11. Новинка нібито отримає оптичний привід Blu-ray; їй знадобиться постійне підключення до Інтернету «для захисту від піратства». Для пристрою планується випуск поліпшеної версії Kinect.

Вконтакте
Pinterest