Microsoft патентує систему обліку кількості споживачів медіаконтенту

admin Новини технологій та техніки

Microsoft патентує систему обліку кількості споживачів медіаконтентуMicrosoft подала в Управління США по патентах і торгових марках (USPTO) патентну заявку на нову систему захисту авторських прав.

Корпорація пропонує накладати обмеження на перегляд матеріалів в тому випадку, якщо кількість глядачів перевищує число придбаних ліцензій або внесеної плати недостатньо.

Для підрахунку числа споживачів медіаконтенту Microsoft має намір використовувати камери, вмонтовані, скажімо, в ігрові маніпулятори (наприклад, Kinect), телевізійні панелі і інші пристрої (згадуються навіть смартфони). Очевидно, система повинна працювати в режимі реального часу, щоб адекватно реагувати на зміну кількості глядачів під час відтворення.

Відзначається, що теоретично патентуєма технологія дозволить обмежувати перегляд медіаконтенту на основі вікових обмежень та інших параметрів. Систему передбачається використовувати як для матеріалів, що передаються в потоковому режимі, так і для файлів, що завантажуються на локальні носії.

Вконтакте
Pinterest