На Kickstarter збирають гроші на iBox Nano - компактний і доступний 3D-принтер

admin Новини технологій та техніки

На Kickstarter збирають гроші на iBox Nano - компактний і доступний 3D-принтерШирокому поширенню технології 3D-друку заважає висока вартість 3D-принтерів. Ймовірно, саме так подумали в компанії iBox Printers і вирішили створити доступну модель iBox Nano. Для фінансування проекту була запущена кампанія на Kickstarter.

Пристрій iBox Nano позиціонується в якості самого компактного і самого доступного 3D-принтера в світі. Також розробники заявляють, що ця модель є найлегшою і найтихішій в роботі серед подібних пристроїв. Крім того, апарат є досить простим в освоєнні. Управляти його роботою можна з комп'ютера, планшета або смартфона. Достатньо мати доступ до браузера, додаткове ПЗ не потрібно. Ще однією особливістю новинки є портативність. Пристрій споживає мало енергії і може працювати від батареї.

Нарешті, iBox Nano є довговічним пристроєм. Відзначається, що в сучасних 3D-принтерах на базі технології DLP використовуються проектори з лампами, які володіють рядом недоліків. Так, вони потребують охолодження, мають робочий ресурс 2-8 тис годин, після закінчення якого вимагають заміни, що є недешевим задоволенням. В iBox Nano застосовуються високоефективні ультрафіолетові світлодіоди. Вони споживають мало енергії, виділяють мало тепла і можуть працювати більше 50 тис годин - близько 17 років при щоденному використанні по 8 годин.

Для початку масового виробництва 3D-принтера iBox Nano необхідно зібрати $ 300 тис. Ціна готового пристрою складе $ 189 (для бекерів) або $ 299 (роздрібна ціна).

Вконтакте
Pinterest