На озброєнні армії США з'явиться костюм Залізної людини

admin Новини технологій та техніки

На озброєнні армії США з'явиться костюм Залізної людиниКостюм, схожий на вбрання героя коміксів про «Залізної людини», наділить солдатів американської армії надприродними здібностями.

Одягнувшись в костюм солдати будуть пуленепробиваємі і отримають нічне бачення, пише The Verge.

Кожен Легкий Тактичний Атакуючий екзоскелет (Tactical Assault Light Operator Suit) буде оснащений бортовим комп'ютером, який здатний миттєво реагувати на зміну навколишнього оточення і сигналізувати людині-оператору про небезпеку.

Костюм буде зроблений з рідкої броні, матеріалу, який зараз розробляється інженерами MIT ( Массачусетського технологічного інституту ). «Рідка броня» здатна міняти свій стан від рідкого до твердого за лічені мілісекунди при впливі магнітного поля або електричного струму.

Усередині костюма буде розташовуватися прилегла до тіла панель, яка буде знімати показання роботи організму людини - вимірювати температуру шкіри, частоту серцевого ритму і рівень гідратації. Костюм буде підтримувати комфортну температуру і обладнаний власним запасом кисню.

Американські військові - не перші, хто надихнувся коміксами і фільмами про «Залізну людину». Нещодавно підприємець Елон Маск заявив, що побудував лабораторію за мотивами однойменного фільму, в якій можна буде «малювати» частини ракет рухами рук, а потім друкувати їх за допомогою 3D -принтера.

Вконтакте
Pinterest