Нова технологія не дасть зменшитися ємності акумулятора з роками

admin Новини технологій та техніки

Нова технологія не дасть зменшитися ємності акумулятора з рокамиКомпанія GBatteries заявила про те, що змогла розробити нову технологію, яка дозволяє акумуляторам практично не втрачати ємність з роками у міру використання. Технологія BatteryOS використовується в акумуляторах BatteryBox і контролює витрату енергії в існуючих літій-іонних батареях.

Іншими словами, ефективність акумуляторів BatteryBox з роками практично не зменшиться. Більш того, завдяки BatteryOS його ємність можна збільшити на 10-40% при тих же розмірах. Передбачається, що навіть через 3000 циклів зарядки/розрядки (більше 5 років) показник ємності складе 96 %.

BatteryBox являє собою зовнішній акумулятор ємністю 12 А/год, чого вистачить для 12 годин роботи MacBook Air від одного заряду. Від нього можна повністю зарядити iPhone 8 разів, а MacBook Pro пропрацює 6 годин. Сам акумулятор заряджається через порт microUSB, і за 4,5 години його заряд складе 80 %. Повна зарядка здійснюється за 9 годин.

До BatteryBox через USB-порт можна підключати і інші гаджети. Пристрій важить трохи більше 250 грам і доступний для замовлення за 139 доларів. Зовнішній акумулятор BatteryBox надійде в продаж восени цього року, на нього даватимуть 5 років гарантії.

Вконтакте
Pinterest