Представлений новаторський тривимірний інтерфейс

admin Новини технологій та техніки

тривимірний інтерфейс RecomposeУ Media Lab Массачусетського технологічного інституту (США) розроблено експериментальний інтерфейс, що поєднує в собі спілкування за допомогою жестів, тактильний зворотний зв'язок і тривимірну візуалізацію.

Сенсорні комп'ютерні інтерфейси зворушливо однобокі: можна натискати і ковзати, але, оскільки об'єкти на екрані не є фізичними, ви не отримаєте тактильного зворотного зв'язку. Пристрій Recompose в першу чергу усуває саме це непорозуміння.

Зовні гаджет нагадує клавіатуру, кнопки якої реагують не тільки на пряму дію, але і на жестикуляцію, опускаючись і піднімаючись. Головна особливысть пристрою полягає в тому, що це повноцінний дисплей: приводи в клавішах здатні передавати тактильну інформацію. Це може виявитися корисним для роботи з проектами CAD, складними картами, науковими додатками. Ну а оскільки дисплей в буквальному сенсі являє собою набір фізичних об'єктів, він здатний демонструвати тривимірні зображення - наприклад, топографічну інформацію або діаграми.

Recompose побудований на основі попередньої розробки Media Lab - столика Relief, який теж складався з моторизованих плиток і міг створювати тривимірні карти. Можливо, в майбутньому Recompose вдасться об'єднати з відеоможливостями платформи Microsoft Surface, але це буде вже зовсім інша реальність ...

P.S. А бездротовий датчик зможе допомогти при серцевій недостатності

Вконтакте
Pinterest