Павукоподібний робот T8X: дорога іграшка стала дешевше і функціональніша

admin Новини технологій та техніки

Павукоподібний робот T8X: дорога іграшка стала дешевше і функціональнішаНе так давно ми писали про іграшкових роботах-тарантулів Т8 з реалістичною оболонкою. Їх вартість дуже висока - раніше вона становила 1350 доларів, а тепер це задоволення обійдеться в 2950 доларів. Компанія Robugtix випустила дешевшу версію робота, яку можна попередньо замовити вже зараз.

Т8 притягує своєю реалістичністю - його екзосеклет був розроблений за допомогою програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, а всі частини віддруковані на 3D-принтері. Саме за рахунок відмови від тривимірного друку і вдалося здешевити Т8Х настільки значно. Іграшка складається з пластмасових деталей, отриманих литтям під тиском.

Іншою відмінністю є перехід від бездротового інтерфейсу зв'язку ХВее до більш традиційного Wi-Fi. Також в наявності датчики дотику і вбудована система автоматичної зарядки.

У всьому іншому моделі ідентичні: Т8Х також заснований на 26 сервомоторах, керованих движком Bigfoot Robotics. Півторакілограмових роботів надішлють практично повністю зібраними - а значить, їми можна буде користуватися майже відразу. Також в комплекті поставки йде набір засобів для розробки ПЗ від Robugtix.

Вартість Т8Х поки становить 499 доларів. З часом вона зросте до 749 доларів.

Вконтакте
Pinterest