Перший 20-нанометровий чіп

admin Новини технологій та техніки

Перший 20-нанометровий чіпКомпанія GLOBALFOUNDRIES, що спеціалізується на контрактному виробництву напівпровідникових виробів, оголосила про досягнення важливої ​​віхи на шляху до освоєння в серійному виробництві 20-нанометровій технології. GLOBALFOUNDRIES підготовлений до передачі у виробництво тестовий 20-нанометровий чіп.

При його проектуванні були використані інструменти провідних постачальників відповідних рішень - Cadence Design Systems, Magma Design Automation, Mentor Graphics Corporation і Synopsys Inc. За словами GLOBALFOUNDRIES, підготовка тестового чіпа є демонстрацією того, що замовники теж можуть приступити до підготовки власних проектів, розрахованих на 20-нанометровий техпроцес. Випробувані всі ключові етапи підготовки до виробництва, включаючи підготовку бібліотек, розміщення елементів, формування дерева синхронізації, трасування і подальшої оптимізації.

Таким чином, на практиці підтверджено, що кошти автоматизованого проектування топології, пропоновані перерахованими вище партнерами GLOBALFOUNDRIES, підтримують правила проектування, пов'язані з використанням норм 20 нм. Зокрема, в них включені етапи підготовки бібліотечних компонентів для технології експонування з подвійним шаблоном (double patterning technology), що викликає додаткові складності при проектуванні чіпів, розрахованих на випуск за нормами 20 нм і менше. Подвійні шаблони були застосовані в тестовому чіпі, причому, вони були підготовлені з використанням кожного з тестованих інструментів проектування. Перед остаточною передачею у виробництво всі розробки були ретельно перевірені GLOBALFOUNDRIES. Як відзначає виробник, співробітництво в освоєнні норм 20 нм призвело до скорочення термінів верифікації і успішної передачі у виробництво.

За словами GLOBALFOUNDRIES, все необхідне для оцінки 20-нанометровій технології, включаючи бібліотеки та скрипти потоку проектування, буде доступне замовникам.

Вконтакте
Pinterest