Повітряна мишка від Hillcrest Labs

admin Новини технологій та техніки

Повітряна мишкаДосить цікавий підхід у плані заміни комп'ютерної настільної миші вже близько року пропонують разробники з компанії Hillcrest Labs. Представлений ними маніпулятор не вимагає робочої поверхні й дозволяє керувати пристроєм просто переміщаючи його в просторі.

Така розробка буде корисна як звичайним користувачам для керування комп'ютером і домашнім кінотеатром, так і доповідачам на презентаціях.

Пристрій виконаний у формі кільця. Користувач, утримуючи мишу в одній руці, водить їм по повітрю, тим самим переміщаючи курсор по екрану. При цьому, у зв'язку з тим, що пристрій доводиться тримати у висячому положенні, у нього вбудована система компенсації природнього тремтіння рук. Тому курсор на екрані не смикається. На корпусі є чотири керуючі кнопки, а також колесико прокручування. Діаметр пристрою становить 12,19 см., ширина – 3 см., а маса – 139 г. Для роботи будуть потрібні дві батарейки типу АА.(також цікаво почитати про новий підхід до зберігання інформації)

Просторова миша працює на комп'ютерах під керуванням Windows, Mac OS і Linux. Потрібний усього лише невеликий приймач з інтерфейсом USB 2.0. Додаткові драйвера не потрібні. На даний момент ціна на сайті виробника на The Loop становить 49 доларів США.

Вконтакте
Pinterest