Повітряний мотоцикл

admin Новини технологій та техніки

Повітряний мотоциклАвстралійський винахідник Кріс Маллой (Chris Malloy) нещодавно закінчив роботу над дуже цікавою розробкою - літаючим мотоциклом. Примітно, що новинка дуже схожа на фантастичні транспортні засоби з відомого космічного циклу «Зоряні війни». Поки що рано говорити про серійне виробництво подібних мотоциклів, але сам розробник сподівається, що незабаром йому вдасться поставити своє дітище на конвеєр.

Роль рушійної сили в такому літаючому транспортному засобі грають два пропелера, оточені захисним ободом. Оскільки вони обертаються в різному напрямку, в стабілізуючому гвинті (такому, як у вертольотах) в даному випадку немає необхідності. Відповідно до заяв винахідника, повітряний мотоцикл може підніматися на висоту до 300 метрів і розганятися майже до 280 кілометрів на годину. Дивно, але, в зв'язку з надлегкою вагою транспорту, в даний момент не передбачено вимог, згідно з якими його пілот повинен володіти відповідними правами водіння або ліцензією.

Однією з проблем, яку належить вирішити творцеві новинки, є відкриті області над гвинтами - з огляду на розмір останніх, не виключено, що на них може потрапити нога пілота. Втім, вирішити цей спірний момент можна за допомогою невеликої захисної решітки.

Окремі елементи корпусу повітряного мотоцикла мають покриття з кевлара. Вартість новинки на даний момент складає близько 40 000 доларів, і очевидно, до моменту реліза вона навряд чи сильно зміниться.

Вконтакте
Pinterest