Представлений концепт велонавігатора з лазерним підсвічуванням

admin Новини технологій та техніки

Представлений концепт велонавігатора з лазерним підсвічуваннямПро проблему використання навігаторів велосипедистами, здається, чули всі: дивлячись на екран, закляті друзі водіїв відволікаються, а звукові підказки гаджета не чутні на галасливій вулиці.

Тому дизайнер Кім Тхе Джин (Kim Tae-Jin) підійшов до питання не з вібраційною боку, а в кілька більш звичному візуальному ключі. Щоб велошофер не відволікався від дороги, він пропонує підсвічувати його траєкторію невеликим лазером, не не потужнішим за ті, що використовуються в лазерній указці.

При русі по прямій промінь буде падати на дорогу попереду велосипеда, а при поворотах - «малювати» стрілочку, як у якомусь автосимуляторі для чемпіонів зі спортивного орієнтування.

Автор цікавого гаджету відзначає, що, крім створення чистого поля зору велосипедиста, це радикально зменшить ймовірність того, що автолюбителі, що оточують нашого двоколісного героя, просто не помітять його. Це особливо важливо на перехрестях і в темний час доби, коли велосипед, зазвичай не оснащується фарами постійного світіння, покладається тільки на пасивні світловідбивачі.

Вконтакте
Pinterest