3D-принтер допоміг поставити жінку на ноги

admin Новини технологій та техніки

3D-принтер допоміг поставити жінку на ногиВиробництвом протеза займалася бельгійська компанія Mobilife. Для створення титанового протеза використовувалися комп'ютерні знімки тіла пацієнтки, які допомогли відтворити новий суглоб за образом і подобою сьогодення.

Пацієнтка на ім'я Меріл Річардс перенесла 6 невдалих операцій до того, як лікарі вирішили поставити їй титановий протез. Зараз Річардс почувається добре. Те, що я знову зможу ходити, це просто фантастика, я абсолютно щаслива, - радіє жінка. Операцію з пересадки штучного суглоба пройшла в Саутгемптоні, на півдні країни.

За словами хірурга Дугласа Данлопа, який проводив операцію, титан настільки міцний матеріал, що має послужити для Річардс протягом тривалого часу. Він розповів, що для того, щоб прикріпити суглоб, лікарі використовували стовбурові клітини кісткового мозку пацієнтки, вони послужили своєрідним клеєм для фіксації суглоба.

Лікарі вважають, що після того, як новий суглоб приживеться остаточно, пацієнтка остаточно забуде про болі в тазостегновому суглобі і довгий час не з'явиться в стінах лікарні з цією проблемою.

Вконтакте
Pinterest