Розроблено революційну технологію зберігання даних

admin Новини технологій та техніки

Розроблено революційну технологія зберігання даних

Фахівці Державного університету Північної Кароліни (США) запропонували нову методику виготовлення комп'ютерної пам'яті, яка в перспективі може прийти на зміну сучасним технологіям виробництва пристроїв зберігання даних.

Зараз в комп'ютерах застосовується два основних типи пам'яті - енергонезалежна, але відносно повільна (жорсткі диски, SSD-накопичувачі), а також швидка оперативна, потребує постійному живлення. Нова розробка, як стверджується, об'єднає достоїнства обох видів.

Доктор Франзоні пояснює, що сучасна незалежна пам'ять використовує електрично ізольовану область - так званий плаваючий затвор. Заряд у цій галузі інтерпретується або як одиниця, або як нуль, тобто позначає один біт інформації. Застосування двох «плаваючих затворів» дозволяє пристрою зберігати дані в енергонезалежному і (або) швидкому енергозалежною стані.(Ви знали що смартфони забезпечать тепловізорами?)

Таким чином, говорять дослідники, технологія теоретично дозволить значно підвищити швидкість завантаження комп'ютерів та програм, а також скоротити споживання енергії системами зберігання даних за рахунок комбінування двох типів пам'яті.

Результати своїх досліджень вчені оприлюднять у лютневому номері журналу Computer.

Вконтакте
Pinterest