Рятувальник на воді робот Emily врятував людей

admin Новини технологій та техніки

Рятувальник на воді робот Emily врятував людейВ кінці травня компанія Hydonalix представила робота Emily, який був покликаний допомагати рятувальникам на обох узбережжях США і в інших країнах. За словами розробників, робот є інструментом, але не заміною людині.

Emily по суті являє собою буйок або дошку, що управляється дистанційно і здатний витримати вагу 4 осіб. Швидкість робота може становити до 60 кілометрів на годину, а заряду акумулятора вистачить на 35 хвилин руху в такому режимі. Патруль зі швидкістю 8 км/ч може здійснюватися більш 8 годин. Двигун пристрою закритий екраном, щоб у нього не потрапили пальці або довге волосся.

Прототип був представлений 2,5 роки тому, а в продаж поступили роботи на початку цього сезону. Вартість рятувальника складає 10 000 доларів.

Інцидент, в якому взяв участь робот, стався в Англії. Чоловіка та його дитину віднесло в море швидкою течією. За допомогою Emily пожежні витягли обох живими і здоровими. За словами одного з рятувальників, всю команду дуже вразило те, як спрацював робот.

Вконтакте
Pinterest