Робочий прототип літаючого автомобіля Synergy буде готовий до кінця року

admin Новини технологій та техніки

Робочий прототип літаючого автомобіля Synergy буде готовий до кінця року47-річний фахівець з виробництва композитних матеріалів Джон МакДжінніс з юного віку управляє аеропланами. Незадоволений низькою ефективністю персональних літальних апаратів, американець протягом 20 років самостійно вивчав авіаційне проектування і будівництво. У результаті цього, на його думку, він знайшов спосіб створити дешевий, безпечний, економічний і тихий літальний апарат, в якому вільно може поміститися сім'я з 4 чоловік.

Літаючий автомобіль отримав назву Synergy. Його розробляє і будує сам МакДжінніс, а також його батько, син і пара десятків добровольців. Домогтися поставлених цілей винахідник сподівається за рахунок розкладних крил. При зльоті вони складені для зменшення аеродинамічного опору. Під час польоту крила розкладаються, а при посадці складаються знову.

В наявності також автопілот, здатний посадити літак самостійно, і балістичний парашут на випадок непередбачених ситуацій. Двигун потужністю 200 к.с. працює на традиційному паливі. У далекій перспективі - перехід на гібридні та електричні двигуни. За словами МакДжінніса, він працює над літаком 90 годин на тиждень. До кінця року винахідник обіцяє побудувати повнорозмірний робочий прототип.

Вконтакте
Pinterest