Робот-автостопщик HitchBOT

admin Новини технологій та техніки

Робот-автостопщик HitchBOTУ Канаді розпочинається випробування робота HitchBOT, який повинен подолати майже всю країну зі сходу на захід. При цьому добратися з Галіфаксу, що в Новій Шотландії, в Вікторію (Британська Колумбія) робот може лише завдяки доброті водіїв, які погодяться його підкинути.

За словами вчених Університету Макмастера, що створили машину, водії, які підібрали HitchBOTа, про своє рішення не пошкодують. Робот збирає і розповідає цікаві історії, тому подорож з ним може виявитися захоплюючою.

Цікаво, що робот зроблений з старого відра і аквапалок. В останньому оновленні йому додали пару гумових чобіт, на яких він зможе стояти біля дороги і чекати, поки його не підберуть. У робота є вбудована камера, що записує звук, його комп'ютер підтримує технологію розпізнавання мови, також в наявності модулі Wi-Fi і 3G.

У разі, якщо робот не зможе обійтися без допомоги водія, на ньому написано, в чому полягає його місія, і як його безпечно розмістити на пасажирському кріслі. Ті, хто підберуть HitchBOTа, можуть підключити його до прикурювача і поговорити з ним, при цьому діалоги записані не будуть. Якщо водій захоче розповісти роботові цікаву історію, він зможе включити функцію запису. Робот також розповідатиме про свою подорож в соціальних мережах.

Крім дорожнього пригоди, робота можна буде взяти до себе на ніч, запросити на вечірку або на сімейну вечерю. Пригоди HitchBOTа починаються сьогодні. Слідкувати за ними можна в Facebook, Twitter і Instagram.

Вконтакте
Pinterest