Робот для гри в аерохокей

admin Новини технологій та техніки

Робот для гри в аерохокейІспанська винахідник Хосе Хуліо ( Jose Julio ) нещодавно опублікував інформацію про проект робота для гри в аерохокей, зробленого з компонентів 3D-принтера. Пристрій, що є апаратним аналогом гри в Pong, базується на запчастинах принтера RepRap: зокрема, кроковому електродвигуні NEMA 17, мікроконтролері Arduino Mega та платі RAMPS.

Для проекту був обраний середній за розмірами дерев'яний стіл з габаритами 100х60 сантиметрів. Циркуляція повітря забезпечується за рахунок колерів для ПК. Рухи робота управляються трьома моторами: два для переміщення вперед і назад і один для випадів вліво і вправо. Алгоритми, координуючі дії новинки, були написані з нуля. Захоплення руху шайби здійснюється за допомогою камери. Робот здатний визначати траєкторію руху шайби і розраховувати свою швидкість на основі цих даних. При цьому він діє в рамках однієї з тактик : захист, захист плюс напад і напад.

Пристрій має кілька рівнів складності. За словами творця пристосування, порівняно недорогі деталі допомогли знизити загальну вартість. За оцінками Хосе Хуліо, на збірку столу пішло близько 200 євро.

Вконтакте
Pinterest