Робот Pepper розуміє, що відчуває співрозмовник

admin Новини технологій та техніки

Робот Pepper розуміє, що відчуває співрозмовникСоціальні роботи взаємодіють з людьми, імітуючи їх дії і ролі в суспільстві. Pepper не є винятком, однак він здатний розпізнавати емоції співрозмовника. Це йому вдається завдяки наявності цілого ряду різних датчиків, що фіксують вираз обличчя, тон голосу і інші параметри. Отримані дані робот намагається проаналізувати, завдяки чому формується його особистість.

Наприклад, якщо якась дія викликає у людини позитивну реакцію, Pepper її запам'ятає і збереже в онлайн-базі даних. Потім ця інформація буде використовуватися для програмування його поведінки.

На відміну від інших соціальних роботів, Pepper зосереджений тільки на взаємодії. Він не використовує ноги для ходьби і має всього 20 моторчиков на тілі для руху. Крім камер, мікрофонів, 3D датчиків, датчиків дотику і акселерометра робот забезпечений 10-дюймовим сенсорним дисплеєм, який дозволяє йому краще виразити свої емоції.

Pepper надійде в продаж в 2015 році. Він зможе виконувати роль доглядальниці, викликати швидку допомогу, організовувати передачу даних через Інтернет або стане просто співрозмовником для самотніх літніх людей. Очікується, що коштувати він буде близько 2000 доларів.

Вконтакте
Pinterest