Розроблена міні-бомба для міні-дрона

admin Новини технологій та техніки

Розроблена міні-бомба для міні-дронаКомпанія Raytheon випробувала п'ятикілограмову бомбу, яку можуть нести скромні за розміром безпілотники, що раніше володіли лише розвідувальними функціями.Один з найбільших американських виробників озброєнь працює над керованим боєприпасом для компактних безпілотних апаратів вже два роки. Головними претендентами на отримання подібної зброї є морські піхотинці, які розраховують навісити його на RQ-7 Shadow (розмах крил - 4,3 м, суха вага - 84 кг).

Результатом роботи Raytheon став годинний тестовий політ над випробувальним полігоном Yuma Proving Ground, що відбувся 16 вересня. Дрон Cobra, приблизний аналог RQ-7, ніс під фюзеляжем вагогабаритний макет боєприпасу довжиною 54,6 см і вагою 5,4 кг. Імітація атаки цілі не здійснювалася.

Раніше Raytheon експериментувала з більш важкими прототипами. Чи буде нинішній варіант остаточним і коли завершиться проект Small Tactical Munition («Малий тактичний боєприпас»), не уточнюється.

Американські військові останнім часом перестали задовольнятися стратегічними бойовими дронами і хочуть наділити невеликі безпілотні літаки здатністю атакувати наземну ціль. У травні цього року була представлена ​​модель Arcturus T-20, яка, як стверджують розробники, є найменшим безпілотником з підкрильним озброєнням. А минулого місяця на службу в «гарячих точках» заступили ще більш мініатюрні дрони-камікадзе Switchblade.

Вконтакте
Pinterest