Samsung патентує електронний пристрій зі згортаючимся двостороннім дисплеєм

admin Новини технологій та техніки

Samsung патентує електронний пристрій зі згортаючимся двостороннім дисплеємФормуючи плани на майбутнє компанія Samsung дуже часто патентує нетипові дизайни для електронних пристроїв. Ресурс Patently Mobile нині повідав про один з таких випадків.

У другому кварталі цього року південнокорейський гігант подав у патентні відомства США і Південної Кореї патентну заявку на досить цікавий дизайн мобільного пристрою. При цьому в патентне відомство Індії ця ж заявка на отримання патенту була подана на рік раніше. У всіх цих заявках описується один з можливих варіантів використання в мобільному пристрої гнучкого дисплея.

Минулого місяця інформація про даний патенті, який носить назву «Складаючийся електронний пристрій і пов'язаний з ним спосіб управління видимими областями», з'явилася на сайті бюро з реєстрації патентів і торгових марок США (USPTO).

Судячи з наявних ілюстрацій і опису, мова йде про пристрій, оснащений двостороннім складним дисплеєм, який володіє достатньою гнучкістю для того, щоб його можна було згорнути в трубочку.

Для виведення зображення Samsung пропонує використовувати тільки видиму область дисплея. Тут варто відзначити відразу кілька аспектів. По-перше, розпізнавати різного роду маніпуляції з дисплеєм і поточне положення дозволяє масив гіроскопів і акселерометрів. По-друге, на видимих для користувача областях дисплея зображення може формуватися як одним, так і кількома різними додатками. По-третє, подібний дизайн забезпечує зовсім інший досвід взаємодії при роботі з пристроєм.

Samsung зазначає, що складним електронним пристроєм в даному випадку може виступати стільниковий телефон, смартфон, персональний цифровий помічник, планшетний комп'ютер, Фаблет або лептоп.

На папері все виглядає досить непогано, проте складно судити про те, як подібний пристрій буде сприйнято ринком, якщо Samsung все ж таки зважиться на втілення цієї ідей в споживчому пристрої.

Вконтакте
Pinterest