SeaOrbiter: гроші зібрані

admin Новини технологій та техніки

SeaOrbiter: гроші зібраніSeaOrbiter, якщо ви забули, - це плавуча платформа висотою 60 м, призначена для вивчення океану. Початок будівництва призначено на весну. Французький дослідник на ім'я Жак Ружері 30 років вивчав підводну архітектуру і більше десяти років займався розробкою і пошуком фінансування свого улюбленого проекту.

Трохи більше половини споруди буде занурено під воду, і, як ви можете переконатися самі, в основі всього - восьмиповерховий будинок, в якому розміщуються різні лабораторії і житлові відсіки. У нижній частині будови розташовані люки для водолазів і підводних човнів, гаражі, житлові приміщення під тиском. Водолази, що живуть при атмосферному тиску, можуть спуститися на глибину 50 м, а мешканці цих спеціальних апартаментів - на 100 м. Не обійдеться і без апаратів, здатних занурюватися на кілометрову глибину, а також без автономної субмарини, яка зможе пірнати на 6000 м.

Ружері вдалося отримати близько 70 % з необхідних € 35 млн, але потім він звернувся до краудфандінгу і на сайті KissKissBankBank зібрав решту 30 %. Мета була досягнута минулого тижня, і тепер справа тільки за будівництвом.

SeaOrbiter: гроші зібрані

71% поверхні Землі займає океан, при цьому 90% його об'єму залишається недослідженим. За оцінкою пана Ружері, нам невідомі дві третини морського життя. «Океан - серце планети, серце і легені, - говорить учений. - Він повинен перебувати в центрі наших повсякденних турбот. Нам належить вибудувати нову соціально-економічну модель, в яку океан був би інтегрований як натхненник подальшого прогресу.

Вконтакте
Pinterest