Створена найменша в світі зарядка для мобільників

admin Новини технологій та техніки

Створена найменша в світі зарядка для мобільниківПристрій розміром з монету забезпечить вам до 30 додаткових хвилин розмови, якщо мобільний телефон майже повністю розрядився.

Розміри зарядки Fuel Micro Charger становлять 3,3X2, 3X1,3 см, а вага - всього 14 грам. Пристрій можна підвісити на ключі в якості брелка або просто носити в кишені. Міні-зарядка здатна забезпечити 20-30 хвилин додаткового часу розмови і до декількох годин в режимі очікування.

Корпус Fuel Micro Charger виконаний з алюмінію. Більшу частину корпусу займає літій-іонний акумулятор ємністю 220 мАг.

Компанія Devotec Industries, яка розробила зарядний пристрій, стверджує, що він ідеально підходить для ситуацій, коли ви не встигли або забули повністю зарядити телефон, а вам необхідно терміново зробити кілька дзвінків, перевірити пошту або подивитися карту, щоб дістатися до певного місця.

Fuel Micro Charger дуже простий у використанні: для того, щоб зарядити телефон, достатньо увімкнути пристрій і вставити його в порт microUSB на своєму телефоні. Зарядний пристрій можна перезаряджати. Він здатний тримати заряд до 30 днів після підзарядки.

В даний час Devotec Industries збирає гроші для запуску міні-зарядки в серійне виробництво на краудфандінговій платформі Kickstarter. Компанії вдалося залучити $ 17 тис з необхідних $ 20 тис, до кінця кампанії залишилося 24 дні.

Вконтакте
Pinterest