Суперкомп'ютер Jaguar знайде любителів дитячої порнографії

admin Новини технологій та техніки

Суперкомп'ютер Jaguar бореться з порноСуперкомп'ютер Jaguar, встановлений в Оукріджскій національній лабораторії США (штат Теннессі) і що може похвалитися швидкодією у 1,76 петафлопса, буде задіяний для виявлення тих, хто зберігає і поширює дитячу порнографію.

Основна проблема полягає у великій кількості подібного роду матеріалів, викладених на файлообмінниках, розповідає виконавчий директор Національної асоціації із захисту дітей Грайер Уїкс.

У такій ситуації у поліцейських просто не вистачає ресурсів на відстеження усіх потоків даних, і тому правоохоронні органи вирішили звернутися за допомогою до вчених.

Фахівці Оукріджскої національної лабораторії розробили алгоритм аналізу трафіку в пірінгових файлообмінних мережах. Як пояснює провідний розробник проекту Роберт Паттон, програма відстежує IP-адреси, які відгукнулися на пошукові запити, пов'язані з дитячою порнографією. Пізніше їх перевірить поліція.(Раджу почитати - вірус збільшить ємність акамуляторів)

У центрі проекту - суперкомп'ютер Jaguar, другий у рейтингу Топ-500 головних обчислювальних систем світу. Під роботу, яка розрахована на рік, виділено 1 млн процесоро-годин.

Вконтакте
Pinterest