Технологія Phillips Intelligent Lightning - конкурент Apple iBeacon

admin Новини технологій та техніки

Технологія Phillips Intelligent Lightning - конкурент Apple iBeaconУ грудні минулого року компанія Apple запустила технологію iBeacon, призначену (в крайньому випадку, поки що) для торгових точок. Суть технології полягає у використанні Bluetooth-датчиків для передачі користувачам повідомлень з описом товарів, послуг, знижок і т.д.

Компанія Phillips представила щось подібне, проте, на думку голландців, їх рішення краще і зручніше в порівнянні з iBeacon. На відміну від економного Bluetooth LE, в Intelligent Lightning використовується технологія бездротової передачі даних через світло VLC (Visible Light Communication, букв. Передача через видиме світло).

При використанні VLC світлодіодні лампи блимають так швидко, що цього не помічає людське око, але фіксують камери смартфонів. Все інше - приблизно так само, як і в iBeacon. Для підключення потрібна відповідна програма. Покупець заходить в магазин зі списком покупок, записаному в додатку. Система розповість користувачеві про можливість вибору, знижки, місце знаходження продуктів, цінах та інше.

За словами представників Philips, для установки системи не потрібно вибирати спеціальні місця для маячків, оскільки освітлення в магазинах встановлено практично скрізь. Завдяки цьому покриття буде практично 100 %, а число користувачів, здатних підключатися до системи - необмеженим. Недоліки - необхідність передньої камери на смартфоні і окремого підключення до бездротових мереж.

Вконтакте
Pinterest