Tesla покаже бюджетний електрокар Model 3 в 2016 році

admin Новини технологій та техніки

Компанія Tesla збирається представити в березні 2016 новий автомобіль Model 3, який стане відповіддю електрокару BMW 3-ї серії. Виконавчий директор компанії Елон Маск відзначив цю заяву на зустрічі з інвесторами.

Tesla покаже «бюджетний» електрокар Model 3 в 2016 році.

«Ми сподіваємося показати Model 3 в березні наступного року», — заявив Маск, тим не менш пояснивши, що дата анонсу поки лише можлива і може ще змінитися.

Як би там не було, мета і завдання поставлені. Раніше вже говорилося, що запасу ходу нового автомобіля на базі однієї зарядки вистачить приблизно на 300 кілометрів шляху. Виробництво Model 3 планується почати в середині 2017 року.

«В кінці 2017, якщо бути більш реалістичними», — додав Маск.

За чутками, вартість нового електрокара складатиме 35 тисяч доларів. Іншими словами, Tesla планує випустити «більш мейнстрімовий» автомобіль, в той час як більш дорогі і розкішні Model S і Model X продовжать представляти преміум-сегмент електричних авто.

Чутки також кажуть, що Model 3 буде на 20 відсотків менше порівняно з Model S. Наявність більш компактних автомобілів в своїй лінійці електричних автомобілів, в свою чергу, зможе залучити набагато більшу аудиторію покупців, порівняно з тією, що є у Tesla зараз.

Кажучи на зустрічі інвесторів про Model X, виробництво якої вже йде деякий час, Маск зазначив, що компанія почне прийом онлайн-замовлень вже в липні цього року.

«Це дійсно чудовий автомобіль. Він володіє низьким центром маси, веде себе на дорозі як спортивний автомобіль і при цьому є ще й позашляховиком», — не без ентузіазму поділився Маск. «Його продуктивність просто за гранню. Складно підібрати автомобіль, який можна було з ним порівняти».

Вконтакте
Pinterest