Toyota і Microsoft займуться «хмарними» телематичними сервісами

admin Новини технологій та техніки

Toyota і Microsoft займуться «хмарними» телематичними сервісамиMicrosoft і Toyota Motor уклали стратегічну партнерську угоду в галузі автомобільних телематичних сервісів.

Компанії мають намір спільно сформувати глобальну платформу для телематичних систем нового покоління на базі «хмарної» інфраструктури Windows Azure. Ця платформа буде включати навігаційні та інформаційні служби, засоби управління енергопостачанням, мультимедійні додатки і інше.

У розвиток проекту партнери готові інвестувати близько $ 12 млн, які отримає компанія Toyota Media Service, підрозділ Toyota. Випробування транспортних засобів з доступом до мережевої «хмари» розпочнуться в кінці поточного року в рамках пілотної програми Toyota Smart Center.

Інтеграція з «хмарною» платформою телематичних сервісів спочатку буде реалізована в електричних і гібридних автомобілях Toyota, які з'являться на ринку в 2012-му.

Кінцева мета компаній - надати до 2015 року доступ до глобальної веб-платформи власникам автомобілів Toyota по всьому світу.

Вконтакте
Pinterest