Toyota і Panasonic зв'яжуть автомобіль з побутовою технікою

admin Новини технологій та техніки

Toyota і Panasonic зв'яжуть автомобіль з побутовою технікоюКонцерн Toyota Motor і компанія Panasonic спільно розробляють сервіс, який зв'яже автомобілі та побутову техніку.

Розробка хмарної платформи під назвою Toyota Smart Center ведеться близько року. Як повідомляє прес-служба Panasonic, за цей час було створено інтерфейс, здатний об'єднати відповідні хмари. Також була закладена основа для розробки нових сервісів, зокрема даних додатків, що дозволяють управляти побутовою технікою безпосередньо з автомобіля. Маючи доступ до GPS-даними про місцезнаходження машини, такий додаток може, наприклад, нагадати водієві про те, що, виходячи з дому, він не вимкнув кондиціонер. При необхідності користувач зможе віддалено вимкнути пристрій, а по дорозі додому, навпаки, включити його.

Надалі компанії планують продовжити спільну роботу над розумними мобільними рішеннями на основі хмарних сервісів, які об'єднають людей, автомобілі, будинки та довколишню інфраструктуру в єдиний комунікаційний простір.

Новий сервіс Panasonic і Toyota Motors буде анонсований в павільйоні Toyota на форумі Smart Community Japan 2014, що пройде в Токіо з 18 по 20 червня 2014 року.

Вконтакте
Pinterest