Toyota продемонструвала вікна майбутнього

admin Новини технологій та техніки

Toyota продемонструвала вікна майбутньогоToyota Motor Europe, спільно з Копенгагенським інститутом інтерактивного дизайну (CIID), представила новий концепт автомобільних вікон майбутнього.

За задумом, в майбутньому задні вікна автомобіля можна буде легко перетворити на інтерактивні екрани, які зроблять поїздку на задньому сидінні автомобіля більш захоплюючою і пізнавальною.

«Розумне» автомобільне вікно буде надавати додаткову інформацію про відбиваючися об'єкти, вказувати приблизну відстань до них і давати інші подібні відомості. Крім того, на вікні, як на дисплеї, можна буде малювати, оживляючи образи і доповнюючи ними справжню картинку.

Також озвучується, що за допомогою технології Window to the World можна буде збільшувати спостережувані об'єкти і навіть вивчати іноземні мови.

Концепт Window to the World був розроблений інженерами Kansei1 Design європейського представництва Toyota і дизайнерами CIID. Два робочих прототипу «Вікна у світ» були представлені на виставці Our Future Mobility Now, організованої Європейською асоціацією автовиробників (ACEA) і проходила в червні в музеї Autoworld в Брюсселі, Бельгія. Чи будуть взагалі ці чудові вікна втілені в серійне виробництво, поки невідомо.

Вконтакте
Pinterest