У школах Південної Кореї живих вчителів замінили на роботів.

admin Новини технологій та техніки

EngkeyУ школах Південної Кореї живих вчителів замінили на роботів.

У 19 початкових школах країни вже працюють 29 роботів на ім'я «Інки» (Engkey), які схожі на збільшені курячі яйця, приблизно 1 метр заввишки, з людським обличчям на екрані. Робот забезпечує двосторонній відеозв'язок з віддаленим вчителем - так що вчить дітей все-таки не машина, а система телеприсутності.

Пристрої розроблені Корейським інститутом науки і технологій і є втіленням в життя однієї із ступенів програми з роботизації навчальних закладів.

Роботи вчать малюків англійської мови. Керують ними вчителя з Філіппін, так як філіппінським викладачам можна платити менше, ніж корейським. Ще один плюс роботів, крім економії - розслабленість діточок, яким, виявляється, набагато простіше спілкуватися з яйцеподобним механізмом, ніж з живими людьми (і, розслабляючись, вони краще засвоюють матеріал).( Також можете переглянути новину про те? що за повенями будуть стежити комп'ютери)

Програму будуть розвивати, до 2013 року роботи обіцяють захопити всі 8.400 початкових шкіл Південної Кореї.У результаті цього з загрозою звільнення зіткнуться від 20 до 30 тисяч місцевих вчителів англійської мови. До речі, за версією журналу Time, вчителя-роботи увійшли в 50 кращих винаходів 2010 року.

Нагадаємо, роботизованими училка вже можуть похвалитися і японські школярі. У минулому році в одній зі шкіл Токіо почала викладати людиноподібна машина Saya.

Вконтакте
Pinterest