В Китаї розробляють лазерну гармату для боротьби з малими дронами

admin Новини технологій та техніки

В Китаї розробляють лазерну гармату для боротьби з малими дронамиВ Китаї в даний час розробляється і тестується лазерна технологія боротьби з дронамі. В її розробці приймає участь CAEP (China Academy of Engineering Physics).

Розробляєма система здатна виявляти дрони в повітрі, наводитися на них і знищувати за допомогою лазерного променя. Вона може успішно застосовуватися проти малих дронів, що літають на низьких висотах. Не уточнюється, наскільки малим повинен бути літальний апарат. Але висота його польоту не повинна перевищувати 500 метрів, а швидкість польоту - 50 м/с.

Відзначається, дрон може бути знищений всього через 5 секунд після захоплення цілі. Радіус дії системи складає 2 км. Основна причина використання лазера в боротьбі з дронамі є висока точність ураження цілі. В процесі тестування системи з запуском більше 30 дронів вдалося досягти показник успішних знищень 100%.

Дана система буде встановлюватися і перевозитися на транспортних засобах. Її планується використовувати для зміцнення безпеки при значних подіях в міських умовах. Система розробляється з метою протистояння ризику використання дешевих і простих у застосуванні дронів з боку терористів, які можуть загрожувати громадській і національній безпеці.

Вконтакте
Pinterest