Вчені провели експеримент з передачі сигналу з одного мозку в інший

admin Новини технологій та техніки

Вчені провели експеримент з передачі сигналу з одного мозку в іншийТорік вчені з Вашингтонського університету вже демонстрували сам принцип роботи подібної комунікації, проте за минулий час їм вдалося краще зрозуміти механізм передачі інформації, а також отримати $ 1 млн на подальші дослідження.

Незважаючи на те що досягнення вчених можна вважати досить скромними, можливо передача інформації з одного мозку в інший дозволить одного разу забути про тривалий процес навчання і ми зможемо отримувати необхідні знання, наприклад безпосередньо від кращих вчених у своїх дисциплінах, безпосередньо і практично миттєво.

Поки ж учені продемонстрували експеримент в якому без використання хірургічних втручань одна людина передала іншій сигнал для натискання кнопки.

Обидва учасники експерименту знаходилися в різних кінцях університету, що розділяються дистанцією приблизно в 3/4 км, і з'єднані між собою виключно через Інтернет і спеціальний пристрій транскраніальної магнітної стимуляції. Стимулятор за допомогою коротких магнітних імпульсів стимулює кору мозку відповідаючу за рухи.

Один з учасників бачив на екрані просту гру в якій для захисту міста від нападу необхідно вистрілити з гармати. Кнопка контролююча запуск перебувала у іншого учасника, який не бачив того, що відбувається на екрані.

Вконтакте
Pinterest